Naša charitatívna akcia: S dvomi Spartanmi za snami
17. júla 2024
Ukázať všetko

Úspechy našich skvelých športových tímov 2023/24

Naše športové tímy úspešne reprezentovali školu počas roka  v rôznych športových súťažiach : vo futbale, volejbale a atletike a prebojovali sa medzi najlepších.

Žiaci 2. a 3. ročníka reprezentovali našu školu na atletickej súťaži pre komárňanské školy na ZŠ Eőtvősa .  Žiačky 3.ročníka obsadili bronzový stupienok🥉 a žiaci 3.ročníka strieborný stupienok🥈 Tímy tvorili: 2.ročník – Zuzana Muharová, Leila Csepi, Stela Dékány, Michal Pospíšil, Dávid Šerédi, Máté Zachar, 3.ročník – Dominika Dorčiaková, Ondrej Csoma, Arnold Musil, Rebeka Bilka, Emma Untermayerová, Márk Bilko.

Žiaci 6.-9. ročníka sa zúčastnili okresného kola v atletike žiakov a žiačok, za účasti 15 škôl z okresu. Naše družstvo tvorilo 6 dievčat:  a 6 chlapcov, súťažili v nasledujúcich disciplínach:  Hod nerf vortexom, vrh guľou, beh na 800 m, beh na 60 m, skok do diaľky, skok do výšky a štafeta 4 x 60 m. V celkovom hodnotení škôl sa naše dievčatá umiestnili na výbornom 3.mieste. Chlapci bojovali, ale tentokrát to na pódiové umiestnenie nestačilo.

V júni  sa žiaci našej školy zúčastnili finále 8. ročníka postupovej súťaže MINI OPEN FOR KIDS – v mini a midi volejbale, ktorý každoročne organizuje Volejbalový klub Komárno. Naše tímy dosiahli skvelé výsledky:
🏐 minivolejbal : 1. 🥇 a 2. 🥈 mieste
🏐 midivolejbal : 2. 🥈 mieste

V  závere školského roka sa Banskej Bystrici  uskutočnil Horalky Cup Detské majstrovstvá Slovenska v malom futbale. V kategórii U11 sa predstavilo 16 tímov, kde naši chlapci obsadili pekné 4. miesto. V kategórii U14 sa predstavilo tiež 16 tímov, kde naši chlapci obsadili krásne 2. miesto. Za najlepšieho strelca v kategórii U14 bol vyhlásený Dominik Ruzicska.

Všetkým srdečne gratulujeme k fantastickým výkonom.