Pamätný deň
Náš Deň mobility 2024
25. septembra 2024

Slávnostná certifikácia – 20. výročie Zelenej školy

Získali sme medzinárodný certifikát Zelenej školy v téme Zelené úradovanie a obstarávanie.  Z celkových siedmych tém sme uspeli už v štyroch. Po Odpadoch, Vode, Ochrane zelene a životného prostredia sme rozbehli aktivity v oblasti hromadného a šetrného nakupovania ekozošitov a  pomôcok na výtvarnú výchovu, výrobe ručného papiera a vo využívaní a výrobe ekočistiacich prostriedkov. Slávnosť sa konala v Bratislave v priestoroch Starej tržnice za prítomnosti vzácnych hostí, zelenoškolských priateľov z celého Slovenska, lektorov workshopov a skvelých účinkujúcich.  Ďakujeme občianskemu združeniu CEEV Živica, ktorá realizuje tento environmentálny výchovno-vzdelávací program za dlhodobú podporu, pomoc a možnosť byť súčasťou medzinárodnej siete Eco-Schools.